Нови загуби на “Младост”

“Младост” отчете загуба от 5:0 като гост срещу “Единство” в Пирот в осмия кръг от тазгодишното издание на Футболна Зона Юг.
Босилеградчани бяха победени и в седмия кръг, тъй като отстъпиха с 1:2 като домакини на “Морава” от Владичин хан. Въпреки че излязоха напред в резултата през първото полувреме, през втората част допуснаха две попадения, от които едното беше във финиша на срещата и не успяха да завоюват поне една точка от този сблъсък.
След осем изиграни кръга начело на таблицата са „Пчиня“ от Търговище и ОФК „Ниш“ с по 16 спечелени точки, следва „Вранска баня“ с 15 точки.
В следващия кръг „Младост“ посреща „Власина“ от Власотинце. Мача на Пескара ще се играе на 14 октомври (неделя) от 15 ч.