Младост – ОФК Ниш 1:2

Босилеградска Младост загуби с 1:2 от ОФК Ниш в мача от третия кръг на тазгодишното първенство във Футболна Зона Юг, който вчера се изигра на стадион Пескара в Босилеград.
„Зелените“ почти през целия мач имаха териториален превес в играта и редица изгодни голови положения, обаче не успяха да осъществят положителен резултат. ОФК Ниш излезе напред в резултата в 28-та минута с гол на Пейчич, а в 32-та минута Милкович вкара и второто попадение за гостите.
През второто полувреме „зелените” пропуснаха да реализират още няколко изгодни голови положения, а в 73-та минута намалиха резултата от дузпа, която реализира Петрович. До края на двубоя босилеградчани имаха още няколко шансове, но не успяха да стигнат до равенство.
В четвъртия кръг, на 9-ти септември от 16 часа, Младост гостува на Вранска баня.