„Зелените“ спечелиха с 1:0 срещу Младост от Медошевац

Футболна Зона Юг – 5 кръг

В мача от петия кръг във Футболна Зона Юг в неделя на Пескара футболистите на босилеградска Младост триумфираха с 1:0 срещу Младост от Медошевац.

* В останалите срещи от този кръг се получиха следните резултати: Балкански – Единство (Пирот) 0:2, Пуста река – Единство (Горна Стопаня) 1:0, Пчиня – Власина 4:0, ОФК Бързи брод – Морава 0:1, Ябланица – Слога 2:2, Танаско Раич – Вранска баня 0:3 и Будучност – ОФК Ниш 6:2.

Голмайстор на решаващото попадение, което донесе първите три точки на „зелените“ от началото на първенството, бе Мирослав Георгиев, който отбеляза гола на старта на второто полувреме.
В следващия кръг, на 22 септември от 15 часа и 30 минути, босилеградчани гостуват на Слога в Лесковац.