„Младост” продължава успешната си серия

Футболна Зона Юг

И през изтеклите два уикенда футболистите на „Младост” продължиха успешното си представяне. В 19-ия кръг те записаха домакинска победа с 1:0 над „Вранска баня”, а в 20-ия кръг завършиха наравно 1:1 гостуването си на „Младост” в нишкото село Медошевац.
В мача срещу „Вранска баня” босилеградчани бяха по-добрият отбор и заслужено триумфираха, а решаващото попадение отбеляза Александър Захариев през първото полувреме.
Възпитаниците на треньора Владица Манасиев показаха отлична игра и срещу съименника си в Медошевац. Голмайстор за „зелените” в тази среща бе Никола Спасич с изключително точен изстрел извън наказателното поле още в първата минута, а домакините успяха да изравнят до края на първото полувреме. В последните минути на мача „Младост” изпусна победата, тъй като нападателят Александър Захариев не успя да реализира стопроцентово голово положение.
От началото на пролетната част от първенството босилеградчани записаха една победа, три равенства и допуснаха само една загуба.
След двадесет изиграни кръга „Младост” заема предпоследно място във временното подреждане с 15 спечелени точки. Водач в класирането продължава да е „Пчиня” с 45 точки, а следват „Власина” с 43 и „Балкански” с 36 събрани точки.
В следващия кръг във Футболна Зона Юг босилеградчани посрещат „Слога” от Лесковац, един от директните им конкуренти за оцеляване в лигата.